Pirmā janvāra apņemšanās, kura īstenojusies

28 y93 kg beforeresult 75 kg

Kaisa uzsāka Fitlap plāna lietošanu 2019. gada 1.janvārī. Astoņu mēnešu laikā viņai izdevies samazināt svaru (tāds bija mērķis) par 18 kilogramiem

Mana dzīve ar Fitlap

Visvairāk man Fitlap uztura plānā patīk tas, ka tā nav dzelžaina programma, pie kuras jāpieturas. Es varu izvēlēties ēdienreizes un produktus, kuri man garšo un katru dienu ēst tieši to, kas man patīk. Ir simtiem recepšu un varu ikvienu no tām mainīt pēc saviem ieskatiem. Un tikai pēc kāda laika kopā ar vīru atklājām, ka receptes var vēl arī sašķirot pēc gatavošanas laika un sastāvdaļu daudzuma. Tas visu padara vēl patīkamāku un vieglāk ievērojamu.

Lielākie plusi, izņemot pašu svara zudumu, ir dzīvesprieks un spēks ikdienā. Dzīve ir mainījusies. Es gribu vairāk kustēties un man pietiek enerģija! Un sievišķīgie prieki - izvēlēties skaistākas drēbes un sapucēties. Pirms tam paķer pirmo, kas gadās pa rokai. Tagad ar prieku izvēlos arī skaistākas drēbes. Jūtos komfortabli.

Nenoliegšu arī, ka skatījos savus foto pirms un pēc. Atceros, kā 2018.gada Ziemassvētkos kopīgajā ģimenes bildē biju vislielākā. Tas nevis skumdināja, bet iedeva vēl papildu motivāciju rīkoties. Svarīgi bija arī tas, ka ģimene mani atbalstīja un ēdām vienu un to pašu ēdienu. Tas noteikti atviegloja plāna ievērošanu.

Mani ieteikumi Fitlap plāna uzsākšanai:

  1. Vispirms saproti, ka Tev jāmaina domāšana. Uzsākt ēšanas paradumu maiņu nav vienas nedēļas vai mēneša mērķis. Mēģini to ieviest sev ar dziļāku mērķi un tālākejošu plānu, kurā galvenais nav tikai svars, bet arī veselība.
  2. Apēdi šokolādi? Ļoti labi, ceru, ka izbaudīji un jau nākamajā ēdienreizē ēd nākamo veselīgo maltīti. Nav vajadzīgs sevi piespiest, nav vajadzīgs badoties, sevi sodīt vai ievērot atslodzes dienas.
  3. Nebaidies un nestreso. It īpaši sākumā. Jautā Fitlap konsultantiem, jautā grupā un mācies. Esi pacietīga.
  4. Izmēģini gan tās receptes, kurās ir produkti, kuri Tev garšo un izmēģini arī ko jaunu un nebaudītu - ja nu iegaršojas?
  5. Es sākumā baidījos, vai Fitlap nav kārtējā naudas krāpšanas mašīna, bet esmu priecīga, ka nebaidījos un pameģināju. Mans rezultāts - par 18 kilogramiem  vieglāka dzīve.

 

Download Fitlap app for IOS or Android

Google play
App store