Pašpārliecinātība noteikti ir paaugstinājusies!

44 y83 kg beforeresult 75 kg

Uzsāku ēst pēc plāna 3. februārī, kad svēru 83 kilogramus. Piecu mēnešu laikā atbrīvojos no 8 liekajiem kilogramiem un šobrīd svars ir 75 kilogrami.

Visvairāk man uztura plānā patīk tas, ka ir tik daudz recepšu, bet pati varu izvēlēties to, ko vēlos ēst. Svara samazināšana manu ikdienu ietekmējusi tikai uz labo pusi. Pašpārliecinātība noteikti ir paaugstinājusies. Mazais prieks - vairāk komplimentu ikdienā! :) Kad mazliet pazūd motivācija, paskatos bildes, kurās esmu labā formā un turpinu.

Mani ieteikumi tiem, kuri tikai tagad sāk:

  • Iegādājies produktus, no kuriem jebkurā diennakts laikā vari pagatavot ēdienreizes (man tie ir olas, mājas siers jeb graudainais biezpiens, vistas fileja, siers, gurķi, tomāti, augļi).
  • Atrodi sev nodarbošanos ārpus virtuves un ēdiena. Dari kaut ko, kas Tev sagāda prieku un sniedz pozitīvas emocijas, gandarījumu. Pavisam nopietni - mums izdalās laimes hormoni, ja darām kaut ko patīkamu. Tas noteikti palīdz.
  • Uzņem pietiekami daudz "labo tauku" - vismaz man tas samazina vēlmi pēc saldumiem.
  • Ēd bagātīgas un garšīgas brokastis (manā gadījumā putra).
  • Kad ej ciemos, nemēģini 100% pieturēties pie plāna. Ēd daudz dārzeņu, dzer ūdeni un noteikti apēd arī kaut ko, ko ļoti kāro!

Download Fitlap app for IOS or Android

Google play
App store